İsyanın Sebebi

Doktorlardan Tiskiniyorum!

Doktorum diye geçinen insancıklardan tiskiniyorum . Bu insancıklar bu milletin vergileri ile kendilerine tanınmış imkanlardan faydalanıyorlar ( imkanlarının dört dörtlük olmadığını kabul ediyorum ) sonra da vatandaşı mağdur ediyorlar . Yurt dışına gidip ordaki sistemi gören aşşağılık kompleksi ile ülkesine dönüyor bunun faturasını da vatandaşa çıkarıyor . Ulan burası Türkiye bilmiyor musunuz ? Madem beğenmiyeceksiniz ne diye gidip doktor oldunuz, meslek mi kalmadı . Aman efendim zor şartlarda çalışıyoruz . Bize nee kardeşim başta düşünseydiniz . Eğer sen o Tıp Fakültesini bitirmişsen , eğer ki devlet seni doktor diye atamışsa mecbursun vatandaşla ilgilenmeye , hırlamaya , çemkirmeye hiç hakkın yok .

Eğer böyle şerefsizlik yapmaya devam ederseniz o hipokrat bi gün öyle bi çarpar ki , nerden geldiğini şaşarsınız 😦

(sözüm sadece anlattığım gibi davrananlar için,gerçekten işinin hakkını veren doktorlar ki sayıları çok az – bunun dışındalar )

https://i2.wp.com/img101.imageshack.us/img101/6586/hastaikayetiij5.png

( bu yazı muhtemelen internet afacanı kimseler tarafından hazırlanmıştır , belki de gerçektir , tam bilemiycem ama doğru noktaya parmak basmış şüphesiz . Küfür kısımları biraz ağır olabilir – terbiyemiz elvermediği için karaladık – katılıyorum ama insanların bu dünyadaki en değerli varlığı olan sağlıkları ile kimsenin oynamaya hakkı yoktur , bilmiyorsan bırak dağınık kalsın eyyy doktor … ben sadece paylaşmak istedim , üstüne alan alsın )

Reklamlar

 
%d blogcu bunu beğendi: