Osuruktan tayyare bir uzay filmi

Hasretle beklenen,süper-hiper uzay filmi DKAO(Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu) nihayet izleyici ile buluştu.Gişede olay yaratacağı daha ilk günlerden belliydi.Savulun Hollywood,biz geliyoruz.Demeyi çok isterdik ama diyemiyoruz.Neden acaba?Ah be Cüniyt abi,içimde sana karşı bi sempati vardı onu da bitirdin,çookk ayıp ettin:) Diyorduk yaaw önceleri imkanlar kısıtlıydı,ancak o kadar yapılıyordu diye ama şimdi,şimdi de mi imkanlar kısıtlı.Bir de çıkmışlar tvlerde yorum yapıyorlar “yok şööllee animasyon yaptık,yokk bööölee grafikler var”.Hadi ordan,hadi ordan.Gelelim oyunculara,oyuncular da bi olay.Hepsine eyvallah diyelim ammaa Pascal denen adam ne alaka,Cüniyt abi heralde senoryo aklına ilk düştüğünde baktı ki bu adam meşhur memlekette(gol attıktan sonra elini donuna sokup malzemeyi yoklamıştı bi ara) dedi bunu da oynatalım ii reyting yaparız,filme renk katmayı falan düşünmemiştir malum adam renksiz. E Memet Ali abimiz de ayrı bi şekil,böyle filmlerin baş oyuncusu.

Konudan bahsedeyim mi biraz da? Ahh bee okuyucu olsa bi konu yazardım,bilindik Türk filmi konusu ve Türk filmi esprileri.Türkler uzayda “ehe ehe kıble ne taraftaydı,dolmuş muhabbetleri,taksim hattı,batsın bu dünyaa” ne komik ne komik.Kabul edelim ezik bi milletiz biz.Uzaya gidemedik ya.Biz de bu kafa oldukça zor gideriz.Şindi bu filmi yurtdışında da göstereceklermiş rezil olduk valla.Adamlar ilkinde demişlerdir bunlar acemi öğrenecekler abisi diye amma şimdi öle demezler.Derler ki bu Türklerin adam olacağı yok,bunlardan ne köy olur ne kasaba.Oooffffff ooofffffffff.Yıktınız perdeyi eylediniz viran.

Bu kadar kötüledik de hiç mi güzellik yok filmde,olmaz mııı var tabii Deniz Seki.

Reklamlar

~ tarafından isyankar Aralık 16, 2006.

2 Yanıt to “Osuruktan tayyare bir uzay filmi”

  1. Insallah bizim Melbourne daki Turk videocusuna bi kopyesi gelmistir…hafta sonu bi goz atarim, ne zamandir arka tarafimla gulmek kismet olmamisti.
    Haber icin saol 🙂

  2. Eğer izleme fırsatı bulursanız diyeceksiniz ki “ben bunu bi yerden hatırlıyorum ama nerden.”
    Yapılan bütün Türk filmlerinde neredeyse hep aynı konu var.

Yorumlar kapatıldı.

 
%d blogcu bunu beğendi: