Öfffff be Aydın,bi sittir git,baydın artık!!!

Allah’ım yarebbim biri şu adama müdahale neyim etsin.İki yıldır pörtlek Ahu Tuğba ile tam evrimleşememiş insansıyı çiftleştiremedi gitti.Yeter beeee,başka işin yok mu senin.Artık tiskinir olduk tv yi açmaya.

Biraz empati yapalım:

Aydın:
Napiceksin işte elimden başka bi iş gelmiyor,böyle programların izleyicisi de çok,iyi de para veriyorlar,salla başını al maaşını.

Ahu Tuğba:
Valla her tarafım pörtledi,artık eskisi bıngıldak filmlerde oynayamam,oynasam da millet yemeden içmeden kesilir,en iyisi böyle sıçma sapan ama izleyicisi bol bi sirkte çalışayım da yolumu bulayım.

Adını bilmediğim diğer eleman:
Yav ben küçükken ilkokul öğretmenim de demişti,oğlum senden adam olmaz diye,hakketten de olmadı,bi baltaya da sap olamadık,sap olduk ama lüzumsuz bi sap.ee geçim derdi naaaparsın.

Gariban izleyici (bayanlar):
Sabahtan akşama kadar evde otur otur canımız sıkılıyor,izleyecek başka bişey yok valla,hem böyle kim kiminle ne yapmış ilgimizi çeker,uzmanlık alanımızdır.

Gariban izleyici (erkekler):
Abazalığın zirvesindeyiz,nası maymunluk yapılır onu öğreniyoruz işte fena mı.

Aynı dertten yakınan Şahan’ın videosunu burayı tıklayarak indirebilirsiniz.İzleyin gülün,yerlere yatın,ayılın,bayılın:)
(maalesef rapid’e atılan dosyaların bi ömrü var,beleş yüklemeler için.Belli bi zamanda belli sayıda indirilmezse dosya otomatik siliniyor.Eğer ki yeni ziyaretçiler illa biz Şahan’ın videosunu izlemek istiyoruz derlerse bana bi mail atsınlar ben onlara yollarım.Mail adresim anasayfada var.)

Reklamlar

~ tarafından isyankar Eylül 13, 2006.

 
%d blogcu bunu beğendi: